Najava odlaska Sebastiana Knapića

Najava odlaska Sebastiana Knapića

Na kraju ove sezone trener Sebastian Knapić napustit će klupu Turbine te će tako seniorska ekipa u sezoni 2023/24 dobiti novog trenera nakon 5 i pol godina. 

Izjavu Sebastiana Knapića prenosimo u cijelosti:

""Odlučio sam na kraju ove sezone povući se sa mjesta trenera seniora Turbine te nakon 5 godina u Triblju krenuti u neke nove "avanture". Kada sam se vratio u Tribalj krajem 2017. naša je vizija bila podignuti kompletan klub sljedećih godina ne samo na sportskom planu nego i u svim drugim segmentima. Ponosan sam na sve ljude u klubu s kojima sam  surađivao kroz ovih skoro pa 2000 dana. 

Bilo je dobrih i loših vremena.

Ovih zadnjih 100 dana u klubu napravit ću sve da se dobro zabavimo i završimo sezonu kao nikada do sada.

Hvala svim pozitivcima i negativcima koji nas tjeraju da svakog dana budemo bolji! "