MARKO KOSANOVIĆ

"Eto što reći, zaista većinom imam riječi pohvale sada kada sam otišao. Od kada je trener Knapić došao u klub kao trener primjetila se drastična razlika na treninzima, zalaganju, odnosu između igrača i samopouzdanju.
Žao mi je da u klubu nemaju svi jasan i zajednički cilj jer vjerujem da bi bila puno bolja situacija u klubu i oko kluba.
Što se tiče moje igre nisam baš zadovoljan jer znam da mogu puno bolje i puno kvalitetnije, žao mi je što nisam dostignuo svoju razinu no uvijek sam davao sve od sebe i uvijek sam htio više od sebe i od ekipe. Dolazio sam na treninge sa guštom iako iscrpljen sa velikim dnevnim obavezama na poslu tokom ove ljetne sezone.
Izuzetno mi je bilo drago šta sam bio dio ove ekipe i nadam se da mi u klubu nemaju što zamjeriti.
Nadam se u budućnosti, ako se vratim i budem u mogućnosti trenirati i pomoći ekipi rado ću se odazvati u klubu gdje se dobro osjećam. Zahvaljujem se cijeloj ekipi,stručnom stožeru, upravi, a pogotovo treneru Knapiću na svakoj pruženoj prilici.
Lijep pozdrav iz Njemačke😊"- Marko Kosanović, sada već bivši napadač Turbine.
MARKO, SRETNO I HVALA TI!!